Aktualności

Zobacz, co u nas się dzieje

Oferta Wakacji w Białym Dunajcu – Niech otoczą Cię góry !

22sie

Spędź swoje wymarzone wakacje Pod Tatrami.

Uwielbiasz wędrówki po Tatrach, ale Zakopane już Ci się trochę znudziło? Skręć z korka na „zakopiance” w kierunku Białego Dunajca i zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Na pewno czekasz już wystarczająco długo, by w końcu usłyszeć szum górskiego strumienia, zobaczyć majestatyczne góry i odetchnąć krystalicznie czystym powietrzem. Skorzystaj z najlepszej okazji do wypoczynku właśnie u nas w Ośrodku Wypoczynkowym Dunajec.

Tutaj będziecie mieli okazję poznać kulturę podhalańską i spróbować wyśmienitej regionalnej kuchni, góralskiej tradycji zasmakujesz dosłownie, w postaci kwaśnicy z wędzonym żeberkiem, smalcu góralskiego ze skwarkami i innych dań serwowanych codziennie przez gospodarzy.

Najwyższych polskich gór nie musisz podziwiać jedynie z okien pokoju. Ośrodek Wypoczynkowy Dunajec znajduje zaledwie kilka kilometrów od Zakopanego i najsłynniejszych tatrzańskich szlaków i szczytów, więc jest idealną bazą wypadową do górskich wędrówek. Jeśli nie czujesz się na tyle wytrwałym piechurem, by zdobywać Rysy czy Czerwone Wierchy, wybierz niższe, ale równie malownicze pasma górskie – Pieniny lub Gorce. Dla rowerzystów Gmina Biały Dunajec udostępnia przepiękną widokową trasę rowerową, po której organizowany jest także wyścig kolarski „Tour de Pologne”

Po aktywnym i zdrowym spędzeniu całego dnia doskonałym pomysłem będzie relaks w basenach termalnych. W okolicy Białego Dunajca znajdują się aż 4 Aquaparki z ciepłymi wodami termalnymi i atrakcjami w postaci zjeżdżalni i hydromasaży.
Biały Dunajec jest najbardziej atrakcyjnym miejscem do spędzenia wakacji. Głównie dlatego, że jest to region oferujący najwięcej atrakcji turystycznych i świetny standard noclegów. Do tego ceny są niższe od ofert innych miejscowości.

LEAVE A COMMENT