SALA BILARDOWA

Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy salę do gry w bilard. Oddzielne pomieszczenie zapewnia komfort gry oraz spędzenia czasu w przyjacielskim gronie.

Atrakcja jest dodatkowo płatna.

SALA KOMINKOWA

Goście, którzy lubią spędzać czas na towarzyskich rozmowach z pewnością docenią naszą salę z kominkiem.

W zimowe i jesienne wieczory rozmowy umili blask ognia padający z kominka.

GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

Specjalnie dla naszych Gości, którzy lubią aktywnie spędzać czas przygotowaliśmy pomieszczenia z grami zręcznościowymi. Znajdują się w nich piłkarzyki oraz stół do ping – ponga.

Turnieje rozgrywane w naszym obiekcie przysparzają wielu emocji i pozytywnych wrażeń.

GÓRALSKI SZAŁAS Z GRILLEM

Gości, którzy chcą poczuć prawdziwy góralski klimat, a przy tym dobrze się bawić i zjeść zapraszamy do naszego regionalnego szałasu. Wewnątrz znajduje się duży grill oraz wiele regionalnych ozdób.

Całe pomieszczenie zostało wykonane w regionalnym, góralskim stylu.

SALA BIESIADNA Z KOMINKIEM

Grupom zorganizowanym, które chcą urządzić biesiadę oferujemy specjalną salę. Jest tu przygotowane miejsce, gdzie można siedzieć i jeść oraz miejsce do tańca. Wszystko to odbywa się w blasku ognia i trzaskającego drewna w kominku.

BOISKA DO GIER

Latem naszym Gościom udostępniamy dwa boiska trawiaste. Wyposażone są one w infrastrukturę niezbędną do gry w piłkę nożną oraz w siatkówkę.

OGNISKA NAD RZEKĄ

Nasz obiekt bezpośrednio przylega do płynącego nieopodal górskiego potoku. Dzięki tak urokliwemu sąsiedztwu udało nam się przygotować specjalne miejsce do organizowania ognisk nad rzeką. Znajduje się tam wyznaczone palenisko oraz ławki.

PRZEJAŻDŻKI SANIAMI I WOZAMI KONNYMI

Specjalnie na życzenie naszych Gości organizujemy zimą kuligi. W blasku księżyca i pochodni nasi Goście w drewnianych saniach ciągniętych przez konie mogą zwiedzić urokliwe zakątki Białego Dunajca, aby dojechać na miejsce ogniska, gdzie będą na nich czekać kiełbaski i ciepłe napoje.

Latem organizujemy przejażdżki wozami konnymi.

Wszystko to przy dźwiękach góralskiej kapeli.